Skip to content Skip to footer

Hakkımızda

Faydasıçok Vakfı;

2016 yılında ülkemizin geleceğinin iyi eğitimli gençlerle şekilleneceğine olan inancımız ve bunun gerçekleşmesine katkıda bulunma hayalimizle kurulmuştur.

Amacımız gençlerimizi burslarımızla maddi yönden desteklerken, bir yandan da onların kişisel gelişimlerine katkı sunarak hayatlarına dokunabilmektir. Yürütmekte oluğumuz sosyal sorumluluk projelerimiz ile toplumsal dönüşümü hedefleyerek sürdürülebilir bir etki yaratmayı amaçlıyoruz.

Geleceğimizin umudu olan gençlerimizin gelişimi için birlikte çalışıyoruz.

Çağdaş, araştırmacı ve yenilikçi projelerimizle gençlerimizi destekleyerek topluma ve geleceğe fayda sağlıyoruz.

Yaşadığımız toplumun gelişimi için eğitimin vazgeçilmez olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Fark yaratan, ülkemize ve dünyaya değer katan gençlerin yetişmesine destek olarak değişime katkı sağlamak amacındayız.
Çağdaş, araştırmacı, yenilikçi, özgüveni yüksek bireyler yetiştirilmesini projelerle destekleyerek, topluma faydası çok olmak.

Değerlerimiz

Biz dünyayı keşfederken, bu yedi değer tüm paydaşlarımıza ilham vermeli. Biz Faydasıçok Vakfı olarak mirasımızın bu değerler olduğuna inanıyoruz.

Paydaşlarımız

Kuruluşumuzdan Bugüne

Sayıların Ötesinde Bir Yolculuk

Faydasıçok Vakfı

Faydasıçok Vakfı olarak olarak; bilgi ve deneyimimizi bilimle harmanlayıp çalışmalar ve projeler üretiyoruz. Bu çalışmalarımızdan bazılarını sizlerle paylaşmak istedik.

0
Bursiyer

Programlarımız genç yeteneklerimizi destekleyerek eğitim imkanlarına erişimlerini arttırıyor.

0
Mentor

Öğrencilerimize rehberlik ederek onların potansiyellerini maksimize etmelerine destek oluyor.

saat
0
Gönüllülük Çalışması

Öğrencilerimizin sosyal sorumluluk bilinci kazanmalarına ve topluma katkı sağlamalarına olanak tanıyoruz.

0
Mezun

Eğitim programlarını başarıyla tamamlayan, topluma ve iş dünyasına olumlu katkılarda bulunmaya hazırlanan genç liderler.

0
Staj Desteği

Gençlerimizi iş dünyasına hazırlamak amacıyla imkanlar üretiyoruz. Stajlar sayesinde teorik bilgilerini pratik deneyimle birleştiriyor ve daha etkili bir öğrenme süreci sağlıyoruz.

0
Eğitim

Farklı alanlarda düzenlediğimiz eğitimlerimiz ile gençleri çeşitli konularda daha donanımlı kılmayı hedefliyoruz.