Skip to content Skip to footer

İz Bırakanlar Gelişim Programı

İz Bırakanlar; üniversitelerin farklı bölümlerinde okuyan kız ve erkek öğrencilerimizi; eğitim, staj, mentorluk ve sosyal sorumluluk çalışmaları ile topluma fayda sağlayan geleceğin liderleri olarak yetiştirmeyi hedeflediğimiz bir gelişim programıdır.

Program sunduğu desteklerle, gençlerin iz bırakan, topluma değer katan ve fayda yaratan liderler olmalarını hedeflemekte ve geleceğe güvenle adım atmalarını sağlamaktadır.

İz Bırakanlar

Programa Nasıl Katılırım?

  • Üniversitelerin lisans bölümlerinde eğitimine devam ediyorsan,
  • Tecrübe ve deneyimlerinden yararlanacağım bir mentorum olsun istiyorsan,
  • Kişisel gelişim senin için akademik başarıdan daha önemliyse,
  • ‘’Yaşadığım Dünyaya değer katmak istiyorum’’ diyerek gönüllük çalışmalarında yer almak istiyorsan,
  • Harika bir network ağına dahil olmak için heyecanlıysan,
  • Bağ kurmaya inanan bir ekosistem içinde olma hayalin varsa,
İz Bırakanlar
İz Bırakanlar

Mentor Programı

Program kapsamında mentorlerimiz; genç yeteneklere sektör içindeki en güncel bilgi ve stratejileri aktarmakta, liderlik becerilerini geliştirmelerine rehberlik etmektedir. 

Hasçelik çalışanlarının desteği ile yürütmekte olduğumuz bu program, öğrencilere sadece kariyerleri üzerinde değil, aynı zamanda kişisel gelişimleri üzerinde de etkili bir rehberlik sunmaktadır.

21.yüzyıl yetkinlik ve becerilerinin gelişmesine katkı sağlayan eğitim programlarımız ile gençlerin başarılı olmaları için gerekli olan bilgi, beceri ve değerleri kazandırmak amacıyla eğitim programları planlanmaktadır.

Akademi eğitimlerimiz gençlerimizin hayatları boyunca kullanabilecekleri yetkinliklerini geliştirerek, onların başarıya giden yolda güçlü ve donanımlı bireyler olmalarına odaklanmıştır.

Düzenlemiş olduğumuz teknik geziler ile öğrencilerimiz sektörü yakından gözlemleme ve deneyimleme fırsatı yakalamaktadır.

İz Bırakanlar

Akademi

İz Bırakanlar

Staj

Staj desteğimiz öğrencilerimizin kariyerlerine sağlam bir başlangıç yapabilmelerine, iş dünyasına uyum sağlamalarına, sektörel deneyim kazanmalarına ve profesyonel gelişimlerine katkıda bulunarak, onları başarılı bir kariyer yolculuğuna hazırlamayı amaçlamaktadır.

Vakfın iş birliği yaptığı şirketlerde gerçekleştirilen stajlar, öğrencilere sektörün içindeki dinamikleri anlama ve mesleklerine dair gerçek iş dünyası deneyimi sunmaktadır.

Vakfımızın en önemli değerlerinden biri olan sosyal sorumluluk bilincini yaymak amacıyla kurulduğumuz ilk günden itibaren gençlerimizi gönüllülük çalışmalarında yer almaları için desteklemekteyiz.

Öğrencilerimizin gönüllülük çalışmalarında yer almalarını sağlayarak toplumsal fayda odaklı liderler olma yolunda ilham verici bir rehberlik sunmayı hedefliyoruz.

İz Bırakanlar

Sosyal Sorumluluk