Skip to content Skip to footer

Mezunlar Kulübü

Faydasıçok Vakfı’nın gelişim programlarından mezun olan öğrencilerimiz “Mezunlar Kulübü “nü kurarak aralarında güçlü bir bağ oluşturdular. Bu kulüp, mezun olan öğrencilerimizin birbirleriyle iletişimini sürdürmelerini, birbirlerine destek olmalarını ve kariyerlerindeki başarıları paylaşarak bir güç birliği oluşturmalarını amaçlamaktadır.

Mezunlar Kulübü, üyelerine istihdam ve network desteği sunarak, iş dünyasında başarılı bir kariyere adım atmalarına yardımcı olmayı amaçlar. İş ilanları, kariyer günleri ve sektörel etkinlikler aracılığıyla kulüp üyelerine, iş bulma süreçlerinde destek sağlayarak sıkı bir iletişim ağı kurulmasını sağlamaktadır.

Değerlerimiz

Biz dünyayı keşfederken, bu yedi değer tüm ortaklarımıza ilham vermeli. Biz Faydasıçok vakfı olarak mirasımızın bu değerler olduğuna inanıyoruz.

Mezunlar Kulübü

Koçluk

Mezun öğrencilerimizi mezuniyet sonrasında da destekleyerek kariyer yolculuklarında başarılı olmalarını sağlamak amacıyla koçluk desteği sağlamaktayız. Program, mezunlarımızın bireysel ve profesyonel gelişimlerine odaklanarak, hedeflerine daha sağlam adımlarla ilerleme fırsatı sunmaktadır.

Mezunlarımızı bir araya getirerek iletişimlerini güçlü tutmayı ve karşılıklı dayanışmalarını desteklemeyi amaçlayan çeşitli sosyal etkinlikler düzenlemekteyiz.

Bu etkinlikler, mezunlarımızın sadece eğitim hayatlarında değil, aynı zamanda sosyal çevrelerinde de güçlü bir destek ağına sahip olmalarını sağlayarak, birbirlerine ilham vermelerine olanak tanır.

Mezunlar Kulübü

Etkinlikler

Mezunlarımız

Açılay Merve Çırak

İşletme Mühendisliği

Büşra Arslan

Bilgisayar Mühendisliği

Cemre Çoban

Endüstri Mühendisliği

Didem Nur Ayaroğlu

Endüstri Mühendisliği

Gamze Kasan

Temel Eğitim

Hazal Gözoğlu

Matematik

İlayda Burcum Gürol

Bilgisayar Mühendisliği

İremnur Çolak

Bilgisayar Mühendisliği

Melis Battaloğlu

Elektrik - Elektronik Mühendisliği

Mustafa Kaya

Özel Eğitim

Nisa Zuhal Kaçan

Bilgisayar Mühendisliği

Özlem Taşçı

Makine Mühendisliği

Pelin Eraslan

Metalurji ve Malzeme Mühendisi

Semanur Yavuzyiğit

Elektrik Mühendisliği

Taha Kaan İşleyici

Tıp

Yasemin Yüce

Endüstri Mühendisliği

Zehra Canşi

Elektrik - Elektronik Mühendisliği

Zeynep Zozan Erceylan

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği