Skip to content Skip to footer

Sosyal Destekler

Vakıf olarak, gençlerimizi ve çocuklarımızı zor zamanlarda burslarımız ve kişisel gelişim eğitimlerimiz ile destekleyerek yanlarında olmaya, eğitim hayatlarını kesintiye uğramadan devam ettirilmeleri için destek olmaya devam edeceğiz.

Vakıf olarak deprem bölgesindeki temel ihtiyaçların karşılanması adına yaptığımız ayni yardımlarımız sonrası, eğitim anlamında da eksikleri gidermek adına hızla harekete geçtik.

Sosyal Destekler

Yardımlarımız Sürüyor

Öğrencilerin ders çalışabileceği bir ortama ve anaokulu, ilköğretim seviyesindeki öğrencilerin oyun ve sosyal alana ihtiyacı olduğunu tespit ettik. Sonrasında bölgeye kütüphaneye dönüştürdüğümüz konteynerimizi ve oyun alanına dönüştürdüğümüz sahra çadırımızı kurduk.

Kütüphane ve oyun alanımızla deprem bölgesindeki çocuklarımızın bir taraftan eğitimleri için ihtiyaçları olan bilgi kaynaklarını karşılamak bir yandan da onları içinde bulundukları ortamdan az da olsun uzaklaştırarak sosyalleşmelerine katkı sağlamak istedik.

Sosyal Destekler

Bilgisayar Bağışı

Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Laboratuvarının oluşmasına destek sağlayarak öğrencilerin teknolojiye erişimine katkı sağladık.

Kocaeli Darıca Nenehatun İlkokulu sınıfını yenileyerek öğrencilerin daha temiz ve kullanışlı bir sınıfta eğitim almalarına destek sağladık.

Sosyal Destekler

Okul Yenileme

Sosyal Destekler

Anaokulu Desteği

Şanlıurfa Viranşehir Yolbilen İlkokulu anasınıfı öğrencilerine kırtasiye malzemesi ve kışlık kıyafet desteği sağladık.

Sosyal Destekler

Kütüphane ve Oyun Çadırı

6 Şubat depreminde etkilenen Kahramanmaraş bölgesine konteyner kütüphane ve çocuk oyun alanı kuruldu.

6 Şubat depreminde etkilenen Hatay Samandağ Mağaracık Orta Okuluna kırtasiye desteği verdik.

Sosyal Destekler

Ortaokul Ziyareti

Sosyal Destekler

Gıda Desteği

6 Şubat depreminden etkilenen Malatya bölgesine gıda desteği sağlandı.